Головна Вхід Зворотній зв'язок
Розділи


Офіційні сайти
Національна дитяча гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

 Відкриті уроки : Методичне обєднання вчителів

          У середу, 22 лютого 2017 року в школі-інтернаті відбулося методичне об'єднання вчителів. Вчитель математики Пінчук Л.Ю. провела відкритий урок у 6 класі на тему: « Додавання і віднімання круглих  десятків. Порядок дій. Дужки». Урок був насичений різними видами роботи. Учні виконували приклади з дужками, складали задачу за малюнком і розв’язували її. Вчитель застосовує міжпредметні зв’язки з соціально-побутовим орієнтуванням. Під час уроку вчитель застосовує індивідуальний та диференційований підхід до учнів. Для роботи на уроці використовує ІКТ, роздатковий дидактичний матеріал.

           Вчитель Балога-Тотін Н.І. підготувала виступ на тему: «Розвиток і корекція пізнавальної діяльності учнів на уроках математики». Педагог зазначила, що здійсненню корекції навчальної діяльності учнів сприяють різні форми та прийоми роботи на уроці, зміна видів діяльності стимулює учнів до ефективного засвоєння навчального матеріалу, застосування ІКТ  значно покращують  результат навчання учнів. 

Методичне обєднання вчителівМетодичне обєднання вчителівМетодичне обєднання вчителівМетодичне обєднання вчителівМетодичне обєднання вчителівМетодичне обєднання вчителів


 

 
Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Схожі по темі новини:
  • Методичне обєднання вчителів
  • Методичне об'днання вчителів
  • Методичне об'єднання вчителів
  • Методоб'єднання вчителів
  • Методичне об'єднання вчителів

  •  (голосів: 0)