Головна Вхід Зворотній зв'язок
Розділи


Офіційні сайти
Національна дитяча гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

 Предметні та тематичні тижні : ТИждень трудового навчання та соціально-побутового орієнтування

Відповідно до річного плану роботи школи-інтернату на 2016-2017н.р. та з метою підняття престижності праці як результату трудової діяльності людини, підвищення інтересу учнів до навчальних предметів, формування в них практичних навичок, ознайомлення з важливістю професій в житті людини в школі –інтернаті було проведено тиждень трудового навчання та соціально-побутового орієнтування. В рамках тижня було проведено ряд позакласних заходів.

Проведення вителями Кивенько З.І., та Соляник О.М. круглого столу з учнями на тему: « Вивчаємо, вирощуємо, споживаємо»  сприяло не тільки закріпленню та розширенню знань з предметів, а й здійсненню міжпредметних зв’язків, удосконаленню практичних навичок учнівства, вихованню естетичних смаків.

         Під час проведення виховних годин класні керівники розширили знання учнів про професіі людей, їх важливість та необхідність.

 

 

Конкурсне змагання «Хто більше знає про професії», проведене педагогом-організатором Яцкулич М.В. підвело підсумок проробленої роботи педагогами і учнями по вивченню професій. Педагог-організатор продумала цікаві запитання, завдання для учнів.     

 

Вчителі Сабовчик Б.Ю. та Ковач Ю.Ю. удосконалювали практичні навички учнів по обробленню деревини під час проведення акції «Будиночок для птахів». Діти з задоволенням працювали і очікували результат своєї діяльності.Змагання «Юні кухарики», яке провела Хомич О.Р. з учнями 5-9 кл. сприяло  підвищенню інтересу до кулінарної справи. Учні з завзяттям змагалися, готуючи бутерброди, салати, прикраси з овочів та фруктів. Конкурс сприяв створенню позитивних емоцій учнів, розвитку кулінарних та творчих здібностей.
Керівник гуртка Пінчук Л.Ю. та педагог-організатор Яцкулич М.В. оформили стенд «Народні ремесла». Педагоги підібрали необхідні матеріали для розширення знань учнів про народні ремесла.Під час проведення уроків трудового навчання вчителі Ковач Ю.Ю. та Кривенько З.І. формують знання про квітково – декоративні рослини, способи вирощування та догляду за ними.


Сабовчик Б.Ю. під час проведення уроків трудового навчання виробляє прктичні навички учнів при роботі з природними матеріалами.
Активну участь взяли всі вихованці школи у вигототовлені виробів до конкурсу «Осінні фантазії вмілих дітей». Вихованцями та педагогами були використані різні техніки робіт з природніх матеріалів. Відзначені найкращі роботи учнів:

«Юні космонавти» - Олах Н., Давід О. (1 клас);

«Чарівні лілії» - Горват Т.,Лакатош Д. (2 клас);

«Осінь вдало чаклувала – павучка до нас прислала» - Керекеш Е., Сурмай І. (4 клас);

«Ангел-охоронець» - Гажак А. (5 клас);

«Лісові мешканці» - Каналош О., Петрусь В. (6 кл.);

«Українське село» - колективна робота (7 кл);

«На сільськогосподарському подвір'ї» - колективна робота (8 кл.);

«Чарівні вітрила»   - колективна робота (9 кл.)

Дуже актуальним було проведення позакласного заходу « На веселім ярмарку». Театралізоване дійство дало змогу відчути справжню атмосферу ярмарку.
 
Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Схожі по темі новини:
  • Тиждень природознавства
  • Тиждень трудового навчання
  • Соціально-побутове орієнтування
  • Тиждень початкового навчання
  • Тиждень трудового навчання

  •  (голосів: 0)