Головна Вхід Зворотній зв'язок
Розділи


Офіційні сайти
Національна дитяча гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

 Семінари, круглі столи : Методичні об'єднання

 

МЕТОДИЧНЕ     ОБ’ЄДНАННЯ     ВИХОВАТЕЛІВ

         2 квітня відбулося методоб’єднання вихователів. Педагог-організатор провела педагогічний тренінг „Навчаючи інших, навчаюся сам”. Під час проведення тренінгу вона намагалася активізувати творчий потенціал кожного педагога, стимулювала бажання підвищувати їх  професійний рівень, самооцінку та впевненість у собі. Педагоги були активними учасниками тренінгу, виконували різні завдання  і працювали в парах, групах, удосконалювали навички спілкування у різних життєвих ситуаціях.

         Виконання вправ тренінгу дали змогу кожному педагогу розкрити свій особистий потенціал, поділитися успіхами та проблемами у роботі з дітьми, знайти шляхи вирішення педагогічних ситуацій.
 

МЕТОДИЧНЕ    ОБ'ЄДНАННЯ     ВИХОВАТЕЛІВ

У вівторок 23.03.2021р. відбулося методоб’єднання вихователів. Вихователь Югас О.С. провела майстер-клас „Нетрадиційні техніки аплікацій як засіб розвитку творчих здібностей”.  Педагог поділилася досвідом роботи з колегами з виготовлення аплікацій з різного матеріалу, різної тематики, форми, кольорової гами. Оригінальними були зразки нетрадиційних технік, деякі з них вихователь запропонувала аплікували. Так, педагоги мали можливість  ознайомитися з дуже оригінальною технікою паперового ремесла ­– айріс фолдінг (райдужне складання). Зустріч сприяла творчій співпраці, створенню позитивного настрою, удосконаленню професійного рівня кожного педагога.
МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ

У закладі 22.03.2021р. відбулося методоб’єднання вчителів. Вчитель Стасьо Л.В. провела майстер-клас „Проєктна діяльність як засіб підвищення якості освіти”. Педагог донесла до всіх присутніх ефективність та актуальність проєктної діяльності у підході до викладання та навчання, розповіла про переваги проєктного навчання. Цікавим та оригінальним був майстер-клас вчителя, яка широко впроваджує проєктну діяльність в освітню практику. Під час зустрічі педагоги мали змогу безпосередньо взяти участь  у виготовленні проєктів з навчальних дисциплін, поглибити свою фахову діяльність. Співпраця була гідною та творчою.

 
МЕТОДИЧНЕ ЗАСІДАННЯ ВИХОВАТЕЛІВ


         У п’ятницю, 22  січня 2021 року, в закладі  відбулося методичне  засідання вихователів. Під час методоб’єднання вихователь Дуркота Н.І. провела майстер - клас «Лепбук як інструмент реалізації практичного і творчого навчання  та виховання». Під час майстер - класу педагог поділилася своїми напрацюваннями з вказаної теми та розповіла про прийоми застосування лепбуків з різних тем у роботі з дітьми. Вихователь поділилася корисними порадами щодо процесу їх створення та оздоблення, що сприяло ефективній роботі педагогів під час майстер-класу.

         Кожна група учасників виявила бажання виготовити лепбук власноруч до певної пори року.

         На завершення майстер–класу педагог провела вправу «Поважний стільчик», під час якої кожен висловив свої враження від проведеної роботи.

 

 

МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ

 

  У вівторок , 5 січня 2021 року, відбулося методичне  засідання вчителів. Педагог Сабовчик Н.О. провела майстер - клас «Використання корекційних засобів  навчання в роботі з дітьми з особливими потребами».

         Педагог поділилася власними методами та формами корекційної роботи з дітьми. Представила багато розроблених дидактичних ігор, вправ, наочності для корекції пізнавальних процесів, емоційно-вольової сфери, розвитку дрібної  моторики. Під час майстер - класу педагоги мали змогу власноруч виготовити різні види ігор, завдань, шаблонів для здійснення корекційної роботи з навчальних предметів.

         Конкус І.І. підготувала виступ «Впровадження здоров’язберігаючих технологій на уроках з основ здоров’я». Вчитель поділилася педагогічними технологіями щодо формування, збереження та зміцнення здоров’я учнів з врахуванням вікових та індивідуальних особливостей.

Методичні об'єднанняМетодичні об'єднанняМетодичні об'єднанняМетодичні об'єднанняМетодичні об'єднання

Методичні об'єднання
Методичні об'єднання
Методичні об'єднання

 

 

 

МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ

 

        У четвер, 29 жовтня 2020 року, відбулося засідання методичного об’єднання вчителів. Вчитель математики Пінчук Л.Ю. представила майстер- клас  „Формування ключових компетентностей на уроках та в  позаурочний час”. В ході  майстер –класу вчитель розповіла і показала, як застосовувати різні методи та форми роботи на практиці.

   Всі педагоги взяли активну участь у виготовленні роздаткового матеріалу для розвитку ключових компетентностей учнів, виготовленні лепбуку та „кубиків Блума”. Вчитель ділилася власним досвідом роботи шляхом подачі прямого і коментованого показу послідовності дій, методів,  прийомів і форм педагогічної діяльності. Учасники майстер – класу були активні, позитивно налаштовані, готові до активної   співпраці.

Вчитель математики Балога – Тотін. Н.І. підготувала виступ „Формування математичної грамотності на уроках”, під час якого поділилася досвідом роботи з формування математичної грамотності дітей з особливими інтелектуальними порушеннями шляхом поєднання традиційних і нетрадиційних методів роботи. Звернула увагу на ефективність застосування міжпредметних зв’язків у формуванні математичної компетентності учнів.

 

 

Методичні об'єднанняМетодичні об'єднанняМетодичні об'єднання
Методичні об'єднанняМетодичні об'єднанняМетодичні об'єднання
Методичні об'єднанняМетодичні об'єднанняМетодичні об'єднання
Методичні об'єднанняМетодичні об'єднанняМетодичні об'єднання
Методичні об'єднанняМетодичні об'єднанняМетодичні об'єднання

 

МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВИХОВАТЕЛІВ

                           

28 жовтня 2020 року відбулося методичне об’єднання вихователів. Під час засідання педагог-організатор Яцкулич М.В. провела майстер-клас „Інформаційно-комунікаційні технології в організації різних форм позакласної роботи”. У процесі майстер-класу педагог-організатор поділилася досвідом роботи з використання ІКТ у різних формах позакласної роботи. Під час практичної частини вихователі мали змогу вдосконалювати свої вміння складати та озвучувати презентації, навчилися працювати з конструктором для створення кросвордів, ігор „Поле чудес”, „Щасливий випадок”, створювати брошури, буклети, емблеми, дидактичні матеріали, в програмі MS Publisher. Даний майстер-клас сприяв підвищенню професійної майстерності, розвитку творчості педагогів.

Вихователь Нанівська Л.С. підготувала виступ з теми „Методичні прийоми роботи та засоби формування інформаційно-цифрової компетентності в позаурочний час”. Вона звернула увагу на ефективність використання дидактичних ігор, що сприяють розвитку інформаційно- цифрової компетентності вихованців.

Методичні об'єднанняМетодичні об'єднанняМетодичні об'єднання
Методичні об'єднанняМетодичні об'єднанняМетодичні об'єднання
Методичні об'єднанняМетодичні об'єднанняМетодичні об'єднання

 

МЕТОДИЧНЕ ОБ’ЄДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ

 

 

У середу, 04.03.2020 року відбулося методоб’єднання вчителів. Вчитель Сабовчик Богдан Юлійович провів відкритий урок з трудового навчання у 6 класі на тему: „Стругання рубанком. Широкі і вузькі грані бруска”. Під час уроку вчитель формував в учнів практичні навички роботи з столярними  інструментами для стругання деревини, вчив визначати широкі та вузькі грані бруска, виховував повагу до людей праці.


Методичні об'єднанняМетодичні об'єднанняМетодичні об'єднання
Методичні об'єднанняМетодичні об'єднанняМетодичні об'єднання
Методичні об'єднання