Головна Вхід Зворотній зв'язок
Розділи


Офіційні сайти
Національна дитяча гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

 Новини : Новини 2021

СТРІТЕННЯ

Вихователь Чернак М. О. організувала проведення свята Стрітення „Зима з Весною зустрічається”. Вихователь цікаво розповіла вихованцям про свято. За народними віруваннями стара баба зима сперечається з  молодою дівчиною  Весною, кому йти, а кому вертатися. Так вихованці, поділившись на дві команди змагались. Перемогу команди „Весни” відзначали танцями та піснями.

 


 

  9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

День безпечного Інтернету запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більше того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

 
Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Схожі по темі новини:
  • День безпечного Інтернету
  • Позакласні заходи 2021
  • Тижден української мови та літератури
  • Про відзначення Дня Соборності України
  • Національно-патріотичне виховання 2020-2021 навчальний рік

  •