Головна Вхід Зворотній зв'язок
Розділи


Офіційні сайти
Національна дитяча гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

 Новини : Новини 2021

 

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

ДЕНЬ МАТЕРІ


        Цьогоріч у закладі відзначили День матері. Вихованці виготовляли та оздоблювали листівки. Керівник  гуртка Балога-Тотін Н.І. провела пісенний  конкурс „ Маму рідну привітаймо, гарну пісню заспіваймо”. Учні виконували пісні про матусю.


 

 

ДИВОВИЖНИЙ СВІТ ВЕЛИКОДНЬОЇ ПИСАНКИ

 

         В школі пройшов конкурс „Дивовижний світ великодньої писанки”. Педагоги провели майстер-класи з дітьми по виготовленню писанок. Виготовляли писанки в техніці артишок, декупаж, мальованки,  шкрябанки, з атласних стрічок, з бісеру... .   Діти отримали багато позитивних емоцій та з великим задоволенням прикрашали писанки.

          Напередодні великодніх свят очільник поліції Закарпаття Ярослав Колесник та керівник районного управління поліції привітали вихованців з прийдешнім Великоднем. Діти радо приймали пасхальні подарунки від працівників поліції.

         З метою збереження народних традицій та звичаїв великодню експозицію та писанкове дерево представлено в м. Ужгороді.
 

 

ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ ТА ДЕНЬ ЗЕМЛІ

В школі відзначили День довкілля та День Землі. Вихователі та учні школи взяли участь в естафеті „Моя добра еко-справа для Землі”, виготовленні аплікації  „День Землі”, трудовій акції „Школа – це твій дім, будь господарем в нім”

СРІТЕННЯ

Вихователь Чернак М. О. організувала проведення свята Стрітення „Зима з Весною зустрічається”. Вихователь цікаво розповіла вихованцям про свято. За народними віруваннями стара баба зима сперечається з  молодою дівчиною  Весною, кому йти, а кому вертатися. Так вихованці, поділившись на дві команди змагались. Перемогу команди „Весни” відзначали танцями та піснями.

 


 

  9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

День безпечного Інтернету запровадили мережі Insafe та INHOPE за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій, особливо, дітьми й молоддю. Центр кращого Інтернету представляє Національний комітет Дня безпечного Інтернету в Україні.

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більше того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.