Головна Вхід Зворотній зв'язок
Розділи


Офіційні сайти
Національна дитяча гаряча лінія Національна дитяча гаряча лінія

 Лікувальна фізкультура : Урок ЛФК

Лікувальна фізкультура – важлива ланка корекційно - розвиткової роботи в освітньому процесу спеціальної школи. Практика навчання школярів з особливими освітніми потребами свідчить, що правильна організація комплексу взаємопов’язаних корекційно-розвивальних заходів дозволяє сприяти гармонійному розвитку, корегувати чи компенсувати наявні порушення, значно знизити рівень соціальної ізольованості учнів, досягти максимально можливого для кожної дитини рівня психофізичного розвитку та ступеню інтеграції у суспільство.

Корекційно-розвиткові заняття з лікувальної фізкультури відвідують усі школярі (основної, підготовчої і спеціальної медичної груп), за винятком учнів, звільнених лікарем за станом здоров’я. Такі заняття проводятьсяся групами та індивідуально за спеціально розробленими індивідуальними комплексами вправ з урахуванням форм і ступеня важкості захворювання дітей, відповідно до рекомендацій лікаря.

Корекційно-розвивальна спрямованість „ Лікувальної фізкультури” визначається наявністю індивідуальних психофізичних порушень дітей. Особливого значення індивідуальний і диференційований підхід набуває при роботі з підготовчою та спеціальною групами. Реалізація особистісно-орієнтованого підходу особливо важлива в роботі з учнями спеціальної медичної групи. При цьому необхідним є дотримання індивідуальних медико-педагогічних протипоказань і рекомендацій розробки комплексів корекційно-розвивальних вправ, враховуючи можливість індивідуального контролю та регулювання навантаження.
 

 

Урок ЛФКУрок ЛФКУрок ЛФК


Урок ЛФКУрок ЛФКУрок ЛФК


Урок ЛФКУрок ЛФКУрок ЛФК


Урок ЛФКУрок ЛФКУрок ЛФК


Урок ЛФКУрок ЛФКУрок ЛФК


Урок ЛФКУрок ЛФК